Materac 90x200 dla seniora ortopedyczny kieszeniow

Cena: Cena Specjalna 809 zł

- pianka termoelastyczna
- mata kokosowa
- sprężyny
- pianka lateksowa

Pierwsza strona: pianka termoelastyczna + mata kokosowa.

Zastosowana w materacu pianka termoelastyczna pod wpływem ciepła, (które wytarza ciało) idealnie dopasowuje się do przyjętej pozycji. pianka termoelastyczna bardzo dobrze sprawdzi się, przy problemach z krążeniem krwi. miękka powierzchnia nie uciska naczyń krwionośnych. niwelowane są skurcze, drętwienie oraz w wielu przypadkach przypadłość zimnych nóg.

Pod warstwą miękkiej pianki, znajduje się mata koksowa. nadaje twardość i zapobiega efektowi zapadania się ciała w materac. dodatkowo wzmacnia konstrukcję materaca, dzięki czemu jest on odpowiedni również dla osób cięższych.

Druga strona: pianka lateksowa

Sprężysta pianka lateksowa charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na odkształcenia i upływ czasu. bardzo dobrze współgra z ciężarem użytkowników i dopasowuje się do kształtu ciała. świetnie sprawdza się przy bólach pleców.

Posiada właściwości higieniczne i antyalergiczne. jej dziurkowana struktura, odprowadza z materaca wilgoć i zapobiega namnażaniu się drobnoustrojów w materacu.

Istotnym elementem materaca są sprężyny kieszeniowe, które gwarantują prawidłowe ułożenie kręgosłupa w trakcie snu. każda sprężyna pracuje indywidualnie, zapewniając proporcjonalne do obciążenia podparcie. dodatkowo zostały opakowane w materiałowe kieszonki, które wyciszają pracę całego materaca oraz neutralizują odczuwalność ruchów spowodowanych zmianą pozycji drugiej osoby.

Zalety materaca:

- dwie, dopasowujące się do potrzeb seniora strony materaca,
- niwelowanie drętwienia ciała, skurczów oraz efektu zimnych nóg,
- łagodzenie bólów pleców,
- gwarantuje prawidłowe ułożenie kręgosłupa,
- cicha praca całego materaca

budowa:

- pianka termoelastyczna - 3 cm
- mata kokosowa - 0,6 cm
- sprężyny kieszeniowe, system pocket - 13 cm
- pianka lateksowa - 3cm
- pokrowiec - 1 cm
- całkowita grubość materaca 21cm

Pokrowiec:

- materac został wyposażony w pokrowiec bardzo dobrej jakości– aloe vera. stanowi on dodatkową barierę przed przenikaniem bakterii i zabrudzeń do wnętrza materaca. jest to możliwe dzięki wysokiej gramaturze materiału – 220 g/m3. dodatkowo posiada on zamek błyskawiczny – 360 stopni, który ułatwia ściąganie pokrowca i podzielenie go na dwie części. mniejsza objętość pokrowca umożliwia jego wypranie w pralce.
- tkanina z której został wykonany pokrowiec, jest wzbogacona o wyciąg z liści aloesu. nadaje on pokrowcowi delikatności oraz posiada właściwości łagodzące dla skóry.
- kolor pokrowca to delikatny seledyn, a pikowany wzór zapewnia cyrkulację powietrza, zwiększając walory higieniczne pokrowca. z boku pokrowca zostało dodane ucho, które ułatwia jego przewracanie / ściąganie całego materaca.

 

Marek Olasek
Gamma
Juliana Ursyna Niemcewicza 7/9 m 97
02-022 Warszawa
NIP: 5261864995

 

brak informacji

 

Marek Olasek
Gamma
Juliana Ursyna Niemcewicza 7/9 m 97
02-022 Warszawa
NIP: 5261864995